Absolute dizaina cepeškrāsns ar 6th SENSE

Kad izcils
gatavošanas rezultāts
tiekas ar vienkāršību.

Izvēlies
un gatavo.Pateicoties 6th SENSE tehnoloģijai, iestatiet savu cepeškrāsni ar trīs vienkāršiem soļiem, lietojot 'pagriezt un apstiprināt' pogu. Jūs izbaudīsiet sava meistardarba lielisko garšu, vienkārši izvēloties gatavošanas ciklu starp 16 iepriekš iestatītām gatavošanas funkcijām.

Nebijusi gatavošanas elastība. Pagriežot 6th SENSE vadības pogu izvēlieties pareizo funkciju 6 visbiežāk lietotajām produktu kategorijām, lai gatavotu savu iecienītāko ēdienu viegli un ar pārliecību.

Funkcija katrai
Jūsu receptei.

Izsmalcināta maize

Kraukšķīga pica

Liels trauks

Perfekta pasta

Izcils deserts

Gards mājputns

Nepārspējams enerģijas
un laika ietaupījums.

Pateicoties Ready2Cook īpašai sistēmai, kas vienmēr sniedz perfektu rezultātu, vairs nav nepieciešama cepeškrāsns iepriekšēja uzsildīšana. Jūs ietaupāt laiku un līdz pat 20% enerģijas.*

Revolucionāra cepeškrāsns tīrīšana.

Pateicoties SmartClean tehnoloģijai, Jūs varat tīrīt cepeškrāsns iekšpusi ietaupot laiku, enerģiju un saudzējot vidi. Tas aizņem tikai 30 minūtes, un Jūs iegūstat perfekti tīru cepeškrāsni. Turklāt, nav nepieciešams izmantot jebkādu agresīvu mazgāšanas līdzekli.

Citas priekšrocības

Absolūts dizains
absolūtam skaistumam.

Izbaudiet pieredzi ar mūsu Absolute Collection sēriju, kas nodrošina intuitīvu lietošanu ar 6TH SENSE vadības paneļa palīdzību, tīras virsmas bez pirkstu nospiedumiem un lielisku dizainu, kas perfekti sasaucas ar citām Absolute Collection sērijas ierīcēm.

Klusa
aizvēršana.

Ar Soft-Closing sistēmu Jūsu virtuvē ir daudz klusāk. Īpašs mehānisms novērš skaļus trokšņus katru reizi, kad aizverat cepeškrāsns durvis.

Gluda
slīdēšana.

Pilnībā izvelkamie plaukti padara ēdienu gatavošanu vieglāku. Ir uzlabota restu stabilitāte, kā arī to dizains. Cepamās pannas ir pilnibā atjaunotas, lai piedāvātu Jums labāku sniegumu. Tās ir dziļākas un ideāli piemērotas īpašām receptēm.

Vairāk telpas,
vairāk jaunrades.

Cepeškrāsns 65 litru tilpums ļauj gatavot vairākus ēdienus vienlaicīgi. Jūs varat novietot restes piecos dažādos līmeņos, kas sniedz vairāk iespēju. Katra zona ir īpaši izstrādāta dažādu ēdienu pagatavošanai.


* Atsaucoties uz vidējo enerģijas patēriņu līdzvērtīgām A klases Whirlpool iekārtām.

6th SENSE tehnoloģija Absolute Design cepeškrāsnīs