6th SENSE Colours no priekšas ielādējamā veļas mazgājamā mašīna ar mazgāšanas programmu krāsainam apģērbam Colours 15°

You need Adobe Flash player the latest Flash Player to see the content of this site

6th SENSE Colours ir jauna unikāla mazgāšanas programmu grupa, kas paredzēta dažādu krāsu apģērba mazgāšanai, izmantojot 6th SENSE tehnoloģiju, lai uzlabotu veļas mazgāšanas kvalitāti noteiktas krāsas apģērba komplektam neatkarīgi no auduma veida. 6th SENSE Colours veļas mazgājamās mašīnas ar savu intuitīvo loģiku unikāli pielāgojas mazgājamam apģērbam, saglabājot tā krāsas spilgtas un nodrošinot vislabākās rūpes par audumu.

COLOURS 15°

Mūsu unikālā tehnoloģija sniedz izcilus mazgāšanas rezultātus zemās temperatūrās. Mazgājot ar mazgāšanas programmu Colours 15°, pateicoties 6th Sense un Wave Motion tehnoloģijai, mūsu veļas mazgājamās mašīnas izmazgā 15°C temperatūrā gluži kā 40°C*, saglabājot apģērbu krāsu spilgtu ilgāk**.
Lai sasniegtu labāko mazgāšanas rezultātu, apvienojiet mazgāšanas programmu Colours 15° ar unikālajām 6th Sense Colours programmām, kas optimizē mazgāšanas veiktspēju dažādu krāsu apģērbiem neatkarīgi no auduma veida. Jūsu tumšās krāsas apģērbs paliek tumšs, jūsu gaišās krāsas apģērbs paliek gaišs un nenokrāsojas. Ir pieejama arī mazgāšanas programma jauktas krāsas apģērbam, nodrošinot izcilu mazgāšanas rezultātu pat dažādiem audumiem.

* 40° programmā dažādam apģērbam.
** Testēts WFK Vācijas institūtā (WL 5589/11)

 

6th SENSE dozēšanas ieteikumi un Eco Monitor

6th SENSE dozēšanas ieteikumi sniedz padomus par nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu atbilstoši mazgājamās veļas daudzumam, netīrības pakāpei un jūsu apģērba veidam, jūsu ūdens cietībai un lietotajam mazgāšanas līdzeklim (pulveris vai šķidrais mazgāšanas līdzeklis), nodrošinot optimālu resursu izmantošanu un ietaupot enerģiju, ūdeni ... un laiku!

Eco Monitor sniedz informāciju par enerģijas patēriņu programmu izvēles laikā, parādot visefektīvāko programmu katrai ielādei mazāk nekā 10 sekunžu laikā.

Abām šīm funkcijām ir piešķirta Green Generation etiķete, kas ir rezervēta mūsu videi draudzīgākajiem produktiem, garantējot vislabāko sniegumu un resursu optimizāciju savā klasē.

A+++ energoefektivitāte

Pateicoties ekskluzīvām tehnoloģijām, piemēram, jaunajam, klusajam Motion motoram, Whirlpool jaunās veļas mazgājamās mašīnas nodrošina augstāko savas klases energoefektivitāti un patērē par 30% mazāk enerģijas nekā standarta A klases ierīces3.

3 Pēc NEL standarta.

Skalošana ar strūklu

Šī patentētā hidrauliskā sistēma ir unikāls veids, kā sasniegt izcilus skalošanas rezultātus. Padodot ūdeni augsta spiediena strūklas veidā tiek uzlabots skalošanas rezultāts un samazināts ūdens patēriņš līdz pat 20%4.

4 Salīdzinot ar līdzvērtīgu Whirlpool veļas mazgājamo mašīnu bez skalošanas ar strūklu.

Mūsu veļas mazgājamās mašīnas

Atklājiet vairāk Whirlpool veļas mazgājamās mašīnas arī ar ZEN tehnoloģiju - labākas rūpes par audumu pilnīgā klusumā.

Atklājiet produktu klāstu

Produktu klāsts