Whirlpool indukcijas stikla-keramikas plīts - WF S0377 NE/IXL

WF S0377 NE/IXL | 859991580390
    Melna Melna
Tehnoloģija / Funkcijas
Gatavošanas funkcijas
Dizains
Energoefektivitātes novērtējums

Novērtējumi, kuru pamatā ir tirgū pieejamo Whirlpool produktu salīdzinājums.

Tehnoloģija / Funkcijas

Inovatīvas tehnoloģijas, uzlabota vadība un specializēti materiāli, lai pagatavotu gardus ēdienus, samazinātu tīrīšanas laiku un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu.

Tieša piekļuve ar slīdņiem

Jauna lietotāja saskarne ar īpašiem vadības slīdņiem katrai gatavošanas zonai. Katrs slīdnis tiek pozicionēts atbilstošākajā vietā uz plīts virsmas, lai to lietošanu padarītu neticami intuitīvu.

Indukcijas tehnoloģija

Ātrāka, energoefektīvāka gatavošana. Indukcijas tehnoloģija silda pannu, nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi par 10% un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus.

FlexiSlide

Visa vajadzīgā telpa, apvienojot divas gatavošanas zonas vienā.

iXelium

Ilgstošs spīdums. Revolucionārā iXelium apstrāde aizsargā plīti no skrāpējumiem un korozijas, nodrošinot perfektu spīdumu. Vienmēr. Turklāt to ir viegli tīrīt - viss, kas nepieciešams, ir ūdens un mīksta drāniņa.

Chef Control

Sadaliet plīti trīs vai četrās gatavošanas zonās un aktivizējiet tās vienlaicīgi ar iepriekš iestatītu jaudas līmeni. Pannas var pārvietot no vienas zonas uz citu bez saskarsmes ar lietotāja interfeisu, tāpēc ēdiens var turpināt gatavoties dažādās temperatūrās, lai nodrošinātu lielāku elastību.

Slīdnis

Intuitīva gatavošana. Intuitīvais, skārienjutīgais slīdnis ļauj kontrolē plīts jaudu, kamēr izgaismotais displejs parāda, kuras gatavošanas zonas šobrīd tiek izmantotas.

Jaudas pārvaldība

Izcila energoefektivitāte. Power Management funkcija ļauj noregulēt plīts jaudas līmeni, lai izvairītos no barošanas avota pārslodzes mājās.

Booster jaudas pastiprinātājs

Izbaudiet īpaši ātru uzvārīšanas laiku ar Booster gatavošanas zonu.

Booster 3 Kw

Izbaudiet ideālus rezultātus ātrāk. Šī Whirlpool plīts virsma ir aprīkota ar 3 Kw jaudas pastiprinātāju, lai nodrošinātu ātrākus un efektīvākus gatavošanas rezultātus.

6TH SENSE AUTOMĀTISKĀS FUNKCIJAS

Pareiza siltuma līmeņa iestatīšana vairs nav problēma, pateicoties 4 īpašām iepriekš iestatītām funkcijām - līdz 4 katrai gatavošanas zonai. Vienkārši izvēlieties programmu, un sildvirsma automātiski iestatīs labāko siltuma līmeni vēlamajai gatavošanas metodei.

Gatavošanas funkcijas

Īpašu gatavošanas funkciju pieejamība.

Chef Control

Chef Control ir inovatīvs gatavošanas rīks, kas ļauj pagatavot ēdienu bez nepieciešamības regulēt plīts temperatūru. Vienkārši pārvietojiet katliņu uz gatavošanas virsmas un izbaudiet gardas maltītes!

Elastīga gatavošana

Automātiskie jaudas iestatījumi. Izvēlieties skārienekrānā gatavošanas funkciju, un plīts automātiski pielāgos jaudas līmeni.

Kausēšanas funkcija Melting

Perfekta gatavošana zemā temperatūrā. Kausēšanas funkcija Melting ļauj gatavot ļoti zemā temperatūrā. Ideāls risinājums šokolādes, sviesta vai vieglu, maigu mērču pagatavošanai.

Siltuma saglabāšanas funkcija Keep Warm

Silta maltīte jebkurā brīdī. Zemas jaudas Keep Warm funkcija nepieļauj ēdiena atdzišanu, kamēr tiek gatavota pārējā ēdienreize.

Lēnas vārīšanas funkcija Simmering

Lēna vārīšana bez uztraukuma. Funkcija Simmering sniedz izcilus rezultātus lēnas gatavošanas receptēm un novērš produktu sacietēšanu.

Dizains

Īpaši estētiski elementi, piemēram, lietotājam draudzīga grafika, intuitīva un ergonomiska vadība un citas pievilcīgas dizaina iezīmes.

iXelium

Ilgstošs spīdums. Revolucionārā iXelium apstrāde aizsargā plīti no skrāpējumiem un korozijas, nodrošinot perfektu spīdumu. Vienmēr. Turklāt to ir viegli tīrīt - viss, kas nepieciešams, ir ūdens un mīksta drāniņa.

Izcils dizains

Mūsu plīts virsmas ir gan skaistas, gan funkcionālas. Integrēto plīts virsmu izcilais Filo dizains tīrīšanu padara tik vieglu kā vēl nekad.

Vadība ierīces priekšpusē

Pilnīga gatavošanas kontrole. Viegli pieejamas un patiesi intuitīvas vadības ierīces ir ērti novietotas uz plīts priekšējā paneļa, nodrošinot nepārspējamu gatavošanas pieredzi.

Energoefektivitātes novērtējums

Plīts energoefektivitātes novērtējums. Jo augstāks novērtējums, jo augstāka produkta energoefektivitāte.

Indukcijas tehnoloģija

Ātrāka, energoefektīvāka gatavošana. Indukcijas tehnoloģija silda pannu, nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi par 10% un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus.

Tehniskās specifikācijas

4 indukcijas riņķi. flexiCook zonas tehnoloģija, kas ļauj apvienot vairākus degļus vienā gatavošanas zonā lielākiem katliem un pannām. Intuitīvs slīdnis iekārtas iestatījumu kontrolei bez piepūles. Šīs Whirlpool indukcijas stikla-keramikas plīts raksturojums: Eleganta tehnoloģija, kas uzsilda pannu nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus. Elektriskā barošanas padeve.

Izmēri

Augstums
54
Platums
770
Dziļums
510
Nišas dziļums
480
Maksimālais nišas platums
752
Minimālais nišas platums
750

Uzbūves īpatnības

Elektroenerģijas ievade
Elektrisks
Indukcijas gatavošanas zonu skaits
4
Taimeris
Vadības paneļa novietojums
Priekšpuse
EAN kods
8003437601293
Konstrukcijas veids
Iebūvējams
Vadības kontroles veids
Elektroniska
Elektriskās barošanas vada garums (cm)
120
Strāva (A)
31,3
Ieslēgšanas indikators
Atlikušā siltuma indikators
Atsevišķs
Galvenais ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis

Lietošanas Instrukcijas

Whirlpool lietošanas instrukcijas ir iekļautas produkta komplektācijā. Tāpat lietošanas instrukciju var lejupielādēt šeit.

Lietošanas instrukcija

Latvijas

Lejupielādēt

Produkta datu lapa

Latvijas

Lejupielādēt

Garantija

Nodrošiniet sev mierīgu dzīvi

Visai Whirlpool sadzīves tehnikai ir 2 gadu garantija, kā to nosaka LR likumdošana. Garantija stājas spēkā no ierīces iegādes datuma. Garantija ir derīga ierīcēm, kas tiek izmantotas nekomerciālai, personīgai lietošanai sadzīvē. Ierīces bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Whirlpool pilnvaroto servisa pārstāvi.

Sīkāks garantijas noteikumu apraksts ir lasāms Whirlpool Latvia garantijas kartē.

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu