Whirlpool indukcijas stikla-keramikas plīts - SMP 658C/BT/IXL

SMP 658C/BT/IXL | 859991043360
    Melna Melna
Tehnoloģija / Funkcijas
Gatavošanas funkcijas
Dizains
Energoefektivitātes novērtējums

Novērtējumi, kuru pamatā ir tirgū pieejamo Whirlpool produktu salīdzinājums.

Tehnoloģija / Funkcijas

Inovatīvas tehnoloģijas, uzlabota vadība un specializēti materiāli, lai pagatavotu gardus ēdienus, samazinātu tīrīšanas laiku un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu.

Indukcijas tehnoloģija

Ātrāka, energoefektīvāka gatavošana. Indukcijas tehnoloģija silda pannu, nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi par 10% un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus.

FlexiFull

Gatavojiet jebkurā vietā uz pilnīgi pielāgojamās virsmas visu formu un izmēru pannām.

Smart Cook Premium

Izpētiet 63 gardas receptes un ēdiena gatavošanas metodes, lai jums nekad nepietrūktu idejas gardu ēdienu pagatavošanai.

SmartSense

Lieliski rezultāti receptē pēc receptes ar 6TH SENSE sensoru temperatūras regulēšanai.

iXelium

Ilgstošs spīdums. Revolucionārā iXelium apstrāde aizsargā plīti no skrāpējumiem un korozijas, nodrošinot perfektu spīdumu. Vienmēr. Turklāt to ir viegli tīrīt - viss, kas nepieciešams, ir ūdens un mīksta drāniņa.

Chef Control

Sadaliet plīti trīs vai četrās gatavošanas zonās un aktivizējiet tās vienlaicīgi ar iepriekš iestatītu jaudas līmeni. Pannas var pārvietot no vienas zonas uz citu bez saskarsmes ar lietotāja interfeisu, tāpēc ēdiens var turpināt gatavoties dažādās temperatūrās, lai nodrošinātu lielāku elastību.

AssistedDisplay

Līdz pat 65 asistētās gatavošanas kombinācijām, detalizētas iespējas, instrukcijas un skaidra atgriezeniskā saite, lai katru reizi pilnveidotu receptes ar palīdzību soli pa solim.

Jaudas pārvaldība

Izcila energoefektivitāte. Power Management funkcija ļauj noregulēt plīts jaudas līmeni, lai izvairītos no barošanas avota pārslodzes mājās.

Booster jaudas pastiprinātājs

Izbaudiet īpaši ātru uzvārīšanas laiku ar Booster gatavošanas zonu.

SLĪPA PRIEKŠĒJĀ MALA

Produkta priekšējā mala ir slīpa, nodrošinot labāku integrāciju ar darba virsmu.

Gatavošanas funkcijas

Īpašu gatavošanas funkciju pieejamība.

Grils

Grila funkcija nevainojamai grilētu ēdienu pagatavošanai. Īpašs siltuma detektors pastāvīgi uzrauga gatavošanas temperatūru, nodrošinot vienmēr izcilus rezultātus.

Fry

Funkcija Fry gardu, kraukšķīgu ceptu ēdienu pagatavošanai. Īpašs siltuma detektors pastāvīgi uzrauga gatavošanas temperatūru, nodrošinot vienmēr izcilus rezultātus.

Chef Control

Chef Control ir inovatīvs gatavošanas rīks, kas ļauj pagatavot ēdienu bez nepieciešamības regulēt plīts temperatūru. Vienkārši pārvietojiet katliņu uz gatavošanas virsmas un izbaudiet gardas maltītes!

Moka

Mokas funkcija ir pielāgota mokas kafijas kanniņas lietošanai.

Kausēšanas funkcija Melting

Perfekta gatavošana zemā temperatūrā. Kausēšanas funkcija Melting ļauj gatavot ļoti zemā temperatūrā. Ideāls risinājums šokolādes, sviesta vai vieglu, maigu mērču pagatavošanai.

Siltuma saglabāšanas funkcija Keep Warm

Silta maltīte jebkurā brīdī. Zemas jaudas Keep Warm funkcija nepieļauj ēdiena atdzišanu, kamēr tiek gatavota pārējā ēdienreize.

Lēnas vārīšanas funkcija Simmering

Lēna vārīšana bez uztraukuma. Funkcija Simmering sniedz izcilus rezultātus lēnas gatavošanas receptēm un novērš produktu sacietēšanu.

Dizains

Īpaši estētiski elementi, piemēram, lietotājam draudzīga grafika, intuitīva un ergonomiska vadība un citas pievilcīgas dizaina iezīmes.

iXelium

Ilgstošs spīdums. Revolucionārā iXelium apstrāde aizsargā plīti no skrāpējumiem un korozijas, nodrošinot perfektu spīdumu. Vienmēr. Turklāt to ir viegli tīrīt - viss, kas nepieciešams, ir ūdens un mīksta drāniņa.

Vadība ierīces priekšpusē

Pilnīga gatavošanas kontrole. Viegli pieejamas un patiesi intuitīvas vadības ierīces ir ērti novietotas uz plīts priekšējā paneļa, nodrošinot nepārspējamu gatavošanas pieredzi.

Energoefektivitātes novērtējums

Plīts energoefektivitātes novērtējums. Jo augstāks novērtējums, jo augstāka produkta energoefektivitāte.

Indukcijas tehnoloģija

Ātrāka, energoefektīvāka gatavošana. Indukcijas tehnoloģija silda pannu, nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi par 10% un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus.

Tehniskās specifikācijas

8 indukcijas riņķi. flexiCook zonas tehnoloģija, kas ļauj apvienot vairākus degļus vienā gatavošanas zonā lielākiem katliem un pannām. Intuitīvs slīdnis iekārtas iestatījumu kontrolei bez piepūles. Šīs Whirlpool indukcijas stikla-keramikas plīts raksturojums: Eleganta tehnoloģija, kas uzsilda pannu nevis plīti, samazinot enerģijas izkliedi un nodrošinot perfektus gatavošanas rezultātus. Elektriskā barošanas padeve.

Izmēri

Augstums
54
Platums
650
Dziļums
510
Nišas dziļums
480
Maksimālais nišas platums
562
Minimālais nišas platums
560

Uzbūves īpatnības

Elektroenerģijas ievade
Elektrisks
Elektrisko gatavošanas zonu skaits
4
Indukcijas gatavošanas zonu skaits
8
Taimeris
Vadības paneļa novietojums
Priekšpuse
EAN kods
8003437207723
Konstrukcijas veids
Iebūvējams
Vadības kontroles veids
Elektroniska
Elektriskās barošanas vada garums (cm)
150
Strāva (A)
32,2
Ieslēgšanas indikators
Atlikušā siltuma indikators
Atsevišķs
Galvenais ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis

Lietošanas Instrukcijas

Whirlpool lietošanas instrukcijas ir iekļautas produkta komplektācijā. Tāpat lietošanas instrukciju var lejupielādēt šeit.

Produkta datu lapa

Latvijas

Lejupielādēt

Lietošana & Apkope

Latvijas

Lejupielādēt

Garantija

Nodrošiniet sev mierīgu dzīvi

Visai Whirlpool sadzīves tehnikai ir 2 gadu garantija, kā to nosaka LR likumdošana. Garantija stājas spēkā no ierīces iegādes datuma. Garantija ir derīga ierīcēm, kas tiek izmantotas nekomerciālai, personīgai lietošanai sadzīvē. Ierīces bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Whirlpool pilnvaroto servisa pārstāvi.

Sīkāks garantijas noteikumu apraksts ir lasāms Whirlpool Latvia garantijas kartē.

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu