Whirlpool iebūvējamā mikroviļņu krāsns - W9I MW261

W9I MW261 | 859991542280
Gatavošanas funkcijas
Tehnoloģija / Funkcijas
Veselīga gatavošana
Ietilpība
40 l
Dizains

Novērtējumi, kuru pamatā ir tirgū pieejamo Whirlpool produktu salīdzinājums.

Gatavošanas funkcijas

Pieejamo gatavošanas funkciju skaits.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Funkcija Steam

Veselīgas, tvaicētas maltītes jebkurā laikā. Tvaika tehnoloģija nodrošina veselīgākās, garšīgākās maltītes ar vienu taustiņu.

JetDefrost

Ātra atkausēšana. Izmantojiet unikālo JetDefrost 3D sistēmu, lai mikroviļņu krāsnī efektīvi atkausētu pārtiku.

ForcedAir tehnoloģija

Notveriet garšu! Pateicoties Forced Air tehnoloģijai, mikroviļņu krāsnī tiek izmantots ar inovatīvu konvekcijas sistēmu iepriekš uzsildīts gaiss, kas nodrošina sulīgus gatavošanas rezultātus.

DoughRising

Ideāla maizes un mīklas raudzēšana ar DoughRising funkciju. Īpaša programma, kas saglabā Maxi Chef iekšējo temperatūru 30° līmenī - ideālā temperatūra mīklas raudzēšanai!

Bread Defrost

Vienmēr svaiga maize! Izmantojot maizes atkausēšanas iestatījumu Bread Defrost, atkausējiet mikroviļņu krāsnī sasaldētu maizi tikai ar vienu taustiņu.

Uzsildīšanas funkcija Reheat

Ātrāka uzsildīšana. Izbaudiet dažu minūšu laikā uzsildītas maltītes, izmantojot uzsildīšanas funkciju Reheat.

Keep Warm

Vienmēr silts! Siltuma saglabāšanas funkcija Warm Keeping nodrošina siltuma saglabāšanu līdz pat 4 stundām, vienlaikus aizsargājot ēdienu no izžūšanas, lai jūs varētu baudīt maltīti, kad vien vēlaties.

Tehnoloģija / Funkcijas

Inovatīvas tehnoloģijas un īpašas funkcijas, lai pagatavotu gardus ēdienus, samazinātu gatavošanas laiku un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu.

6thSenseLive aplikācija

Intuitīvs 6thSenseLive aplikācijas atbalsts sniedz norādes soli pa solim, pārveidojot ikdienišķas receptes mikroviļņu krāsns radītos meistardarbos. Tā iegaumē lietotāja izvēles un pēc tam iesaka receptes un noderīgus padomus, lai nodrošinātu, ka katrs ēdiens tiek pagatavots līdz pilnībai.

Jet Start

Izcils uzsildīšanas ātrums. JetStart funkcija uz 30 sekundēm paaugstina cepeškrāsns karstumu uz maksimālo, nodrošinot ideālu temperatūru, lai uzsildītu ēdienu ar augstu ūdens saturu, piemēram, zupas vai dzērienus.

SmartDisplay

SmartDisplay ir intuitīvs, viegli lietojams interfeiss ērtai W9 mikroviļņu krāsns vadībai. 16 krāsu 3,5 collu skārienjutīgajam ekrānam (480 x 320 pikseļi) ar četriem augstas jaudas skārienjutīgajiem sensoriem un WiFi savienojamību ir slaidrādes iespējas vieglākai kontrolei un programmēšanai, bet TFT displejs nodrošina augstas izšķirtspējas attēlus ar polifonisku skaņu pilnīgai asistētas gatavošanas pieredzei.

Softclosing eņģes

Jaunās paaudzes eņģes novērš skaļu durvju aizciršanos. Ar vienu maigu pieskārienu durvis aizveras bez piepūles un klusi.

3D tehnoloģija

Pagatavots līdz pilnībai! Revolucionārā 3D tehnoloģija nodrošina vienmērīgu siltuma cirkulāciju pilnībā trīsdimensionālā siltuma sadales sistēmā, lai vienmēr nodrošinātu vienmērīgi pagatavotas maltītes tikai ar vienu taustiņu.

Bērnu drošības slēdzene

Drošība pirmajā vietā! Šai Whirlpool mikroviļņu krāsnij ir bērnu drošības slēdzene, lai mazi bērni nejauši neieslēgtu šo ierīci.

Auto Clean

Lai iztīrītu mikroviļņu krāsni no iekšpuses, lietotājam vienkārši jāievieto tajā bļodiņa ar ūdeni un jāizvēlas šī funkcija. Tvaika spēks tikai dažu minūšu laikā atmiekšķēs pārtikas atliekas, ļaujot tās vienkārši noslaucīt.

6th Sense izvēlne

Lietošanai gatavas receptes. Izvēlieties kādu no 62 piedāvātajām receptēm, un Jūsu krāsns automātiski izvēlēsies vispiemērotāko funkciju un pielāgos temperatūras vai jaudas līmeni un laika iestatījumus, vienlaikus pastāvīgi uzraugot gatavojamo ēdienu, lai nodrošinātu ideālu rezultātu.

Veselīga gatavošana

Ēdienu pagatavošanas iespējas vai programmas ar tvaiku.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Funkcija Steam

Veselīgas, tvaicētas maltītes jebkurā laikā. Tvaika tehnoloģija nodrošina veselīgākās, garšīgākās maltītes ar vienu taustiņu.

Steam&Boil

Izmantojot tvaika dabisko spēku, šī ērta programma saglabā produktu garšu un uzturvērtību, tvaicējot vai vārot tos īpašos piederumu komplektos, lai atvieglotu sagatavošanu un sniedzot ātrākus un garšīgākus gatavošanas rezultātus.

Crispfry

Garšīgu ēdienu, kas garšo kā cepti, pagatavošanai, gatavošanas procesā neizmantojot eļļu vai izmantojot minimālu tās daudzumu. Vēl veselīgāk par gatavošanu cepampannā!

Ietilpība

Mikroviļņu krāsns ietilpība litros.

40 litru ietilpība

Vairāk telpas jūsu kulinārijas meistardarbiem! Šī Whirlpool mikroviļņu krāsns piedāvā izcilu 40 litru ietilpību, lai nekad nepietrūktu telpas jaunu recepšu izmēģināšanai.

Dizains

Īpaši estētiski elementi, piemēram, lietotājam draudzīgas saskarnes, intuitīva un ergonomiska vadība un citas pievilcīgas funkcijas.

Tehniskās specifikācijas

Šīs Whirlpool iebūvējamās mikroviļņu krāsns raksturojums: liela tilpnes ietilpība. Kombinētā tehnoloģija, kas nodrošina tradicionālo cepeškrāšņu gatavošanas elastību. Ekskluzīva 6th SENSE tehnoloģija, kas gatavošanas laikā automātiski noregulē gatavošanas ilgumu, temperatūru un enerģijas patēriņu. Kraukšķīgas apcepšanas funkcija, lai pagatavotu nepārspējami kraukšķīgus sāļos un saldos pīrāgus, tartes un picas. Jet Defrost funkcija īpaši ātrai un vienmērīgai atkausēšanai.

Izmēri

Augstums
455
Platums
595
Dziļums
560
Nišas dziļums
550
Maksimālais nišas augstums
455
Minimālais nišas augstums
450
Maksimālais nišas platums
568
Minimālais nišas platums
556

Uzbūves īpatnības

Tilpums (l)
40
Durvju atvēršana
Uz leju
Durvju atvēršanas veids
Nolaižama priekšpuse ar rokturi
Krāsa
Turmši pelēks
Displeja veids
TFT
Bērnu drošības slēdzene
Šķīvju pārsegs
Grila režģis
Cepešpanna
Jā (melns)
Grila veids
Sildelements
EAN kods
8003437396090
Pulkstenis
Pieslēguma jauda (W)
2800
Konstrukcijas veids
Iebūvējams
Vadības kontroles veids
Elektroniska
Elektriskās barošanas vada garums (cm)
135
Taimeris
Rotējošais šķīvis
Rotējošā šķīvja diametrs (mm)
400

Veiktspēja

Gatavošanas veids
Mikroviļņi-kombinētā
Maksimālā mikroviļņu jauda (W)
900
Grila jauda (W)
1600
Pieslēguma jauda (W)
16
Papildu gatavošanas metode - konvekcija
Papildu gatavošanas metode - grils

Lietošanas Instrukcijas

Whirlpool lietošanas instrukcijas ir iekļautas produkta komplektācijā. Tāpat lietošanas instrukciju var lejupielādēt šeit.

Produkta datu lapa

Latvijas

Lejupielādēt

Lietošana & Apkope

Latvijas

Lejupielādēt

Ikdienas lietošanas rokasgrāmata

Latvijas

Lejupielādēt

Veselība, Drošība & Vides aizsardzība

Latvijas

Lejupielādēt

Garantija

Nodrošiniet sev mierīgu dzīvi

Visai Whirlpool sadzīves tehnikai ir 2 gadu garantija, kā to nosaka LR likumdošana. Garantija stājas spēkā no ierīces iegādes datuma. Garantija ir derīga ierīcēm, kas tiek izmantotas nekomerciālai, personīgai lietošanai sadzīvē. Ierīces bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Whirlpool pilnvaroto servisa pārstāvi.

Sīkāks garantijas noteikumu apraksts ir lasāms Whirlpool Latvia garantijas kartē.

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu