Whirlpool iebūvējamā mikroviļņu krāsns: nerūsējošā tērauda krāsa - W7 MD440

W7 MD440 | 859991539250
    Nerūsējošs tērauds Nerūsējošs tērauds
Gatavošanas funkcijas
Tehnoloģija / Funkcijas
Veselīga gatavošana
Ietilpība
31 l
Dizains

Novērtējumi, kuru pamatā ir tirgū pieejamo Whirlpool produktu salīdzinājums.

Gatavošanas funkcijas

Pieejamo gatavošanas funkciju skaits.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Funkcija Steam

Veselīgas, tvaicētas maltītes jebkurā laikā. Tvaika tehnoloģija nodrošina veselīgākās, garšīgākās maltītes ar vienu taustiņu.

Grill

Ātra grilēšana, vēl ātrāka tīrīšana. Jūsu mikroviļņu krāsns jaudīgā grila funkcija nodrošina tādus pašus garšīgus rezultātus kā tradicionālā cepeškrāsns. Turklāt grila noliekšanas iespēja nodrošina vieglāku tīrīšanu.

JetDefrost

Ātra atkausēšana. Izmantojiet unikālo JetDefrost 3D sistēmu, lai mikroviļņu krāsnī efektīvi atkausētu pārtiku.

Bread Defrost

Vienmēr svaiga maize! Izmantojot maizes atkausēšanas iestatījumu Bread Defrost, atkausējiet mikroviļņu krāsnī sasaldētu maizi tikai ar vienu taustiņu.

Tehnoloģija / Funkcijas

Inovatīvas tehnoloģijas un īpašas funkcijas, lai pagatavotu gardus ēdienus, samazinātu gatavošanas laiku un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu.

Jet Start

Izcils uzsildīšanas ātrums. JetStart funkcija uz 30 sekundēm paaugstina cepeškrāsns karstumu uz maksimālo, nodrošinot ideālu temperatūru, lai uzsildītu ēdienu ar augstu ūdens saturu, piemēram, zupas vai dzērienus.

6th SENSE tehnoloģija

Gatavošana ar pārliecību. 6TH SENSE tehnoloģijas mikroviļņu krāsns gatavošanas procesā automātiski noregulē laiku, temperatūru un enerģijas līmeni.

AssistedDisplay

AssistedDisplay sniedz skaidrus, viegli saprotamus norādījumus ērtai mikroviļņu krāsns lietošanai. Papildināts ar 18 augstas jaudas skārienjutīgiem sensoriem, ciparu taustiņiem ar skārienjutīgiem sensoriem un organizējamiem sarakstiem, asistētais displejs sniedz lietotājam iespēju sasniegt lieliskus rezultātus, izmantojot vadību soli pa solim, saņemot informāciju un brīdinājumus un izbaudot intuitīvo 6th SENSE Cooking Combinations pieredzi.

Kvarca grils

Ideāla gatavošanas pieredze. Kvarca grils uzsilda un pagatavo ēdienu ātrāk nekā tradicionālais infrasarkanais grils. Tas ir resursu ziņā efektīvs, samazina enerģijas izmaksas un ir aprīkots ar pilnu pašattīrīšanās funkciju.

3D tehnoloģija

Pagatavots līdz pilnībai! Revolucionārā 3D tehnoloģija nodrošina vienmērīgu siltuma cirkulāciju pilnībā trīsdimensionālā siltuma sadales sistēmā, lai vienmēr nodrošinātu vienmērīgi pagatavotas maltītes tikai ar vienu taustiņu.

Bērnu drošības slēdzene

Drošība pirmajā vietā! Šai Whirlpool mikroviļņu krāsnij ir bērnu drošības slēdzene, lai mazi bērni nejauši neieslēgtu šo ierīci.

Veselīga gatavošana

Ēdienu pagatavošanas iespējas vai programmas ar tvaiku.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Funkcija Steam

Veselīgas, tvaicētas maltītes jebkurā laikā. Tvaika tehnoloģija nodrošina veselīgākās, garšīgākās maltītes ar vienu taustiņu.

Pasta&Rice

Gatavošana bez pūlēm ar tvaiku. Šai Whirlpool mikroviļņu krāsnij ir tvaika katls, kas ļauj pagatavot izcilus tvaicētus makaronus, rīsus vai dārzeņus, kad vien vēlaties.

Ietilpība

Mikroviļņu krāsns ietilpība litros.

31 litra ietilpība

Vairāk telpas jūsu kulinārijas meistardarbiem! Šī Whirlpool mikroviļņu krāsns piedāvā izcilu 31 litra ietilpību, lai nekad nepietrūktu telpas jaunu recepšu izmēģināšanai.

Dizains

Īpaši estētiski elementi, piemēram, lietotājam draudzīgas saskarnes, intuitīva un ergonomiska vadība un citas pievilcīgas funkcijas.

Pārklājums pret pirkstu nospiedumiem

Viegli tīrīt. Pārklājums pret pirkstu nospiedumiem ļauj viegli noslaucīt pirkstu nospiedumus, putekļus un skrāpējumus. Tīrīšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk.

Tehniskās specifikācijas

Šīs Whirlpool iebūvējamās mikroviļņu krāsns raksturojums: nerūsējošā tērauda krāsa. Liela tilpnes ietilpība. Grila funkcija. Ekskluzīva 6th SENSE tehnoloģija, kas gatavošanas laikā automātiski noregulē gatavošanas ilgumu, temperatūru un enerģijas patēriņu. Kraukšķīgas apcepšanas funkcija, lai pagatavotu nepārspējami kraukšķīgus sāļos un saldos pīrāgus, tartes un picas.

Izmēri

Augstums
385
Platums
595
Dziļums
468
Nišas dziļums
550
Maksimālais nišas augstums
380
Minimālais nišas augstums
380
Maksimālais nišas platums
568
Minimālais nišas platums
556

Uzbūves īpatnības

Tilpums (l)
31
Durvju atvēršana
Rokturis
Durvju atvēršanas veids
Nolaižama priekšpuse ar rokturi
Krāsa
Nerūsējošs tērauds
Displeja veids
LCD
Bērnu drošības slēdzene
Grila režģis
Grila veids
Kvarca
EAN kods
8003437395888
Pulkstenis
Pieslēguma jauda (W)
2300
Konstrukcijas veids
Iebūvējams
Vadības kontroles veids
Elektroniska
Elektriskās barošanas vada garums (cm)
135
Taimeris
Rotējošais šķīvis
Rotējošā šķīvja diametrs (mm)
325

Veiktspēja

Gatavošanas veids
Mikroviļņi+Grila funkcija
Maksimālā mikroviļņu jauda (W)
1000
Grila jauda (W)
800
Pieslēguma jauda (W)
10
Papildu gatavošanas metode - grils

Lietošanas Instrukcijas

Whirlpool lietošanas instrukcijas ir iekļautas produkta komplektācijā. Tāpat lietošanas instrukciju var lejupielādēt šeit.

Produkta datu lapa

Latvijas

Lejupielādēt

Ikdienas lietošanas rokasgrāmata

Latvijas

Lejupielādēt

Veselība, Drošība & Vides aizsardzība

Latvijas

Lejupielādēt

Garantija

Nodrošiniet sev mierīgu dzīvi

Visai Whirlpool sadzīves tehnikai ir 2 gadu garantija, kā to nosaka LR likumdošana. Garantija stājas spēkā no ierīces iegādes datuma. Garantija ir derīga ierīcēm, kas tiek izmantotas nekomerciālai, personīgai lietošanai sadzīvē. Ierīces bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Whirlpool pilnvaroto servisa pārstāvi.

Sīkāks garantijas noteikumu apraksts ir lasāms Whirlpool Latvia garantijas kartē.

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu