Whirlpool brīvi stāvošā mikroviļņu krāsns: inox nerūsējošā tērauda krāsa - MWP 338 SX

MWP 338 SX | 859991537710
    Nerūsējošā tērauda Nerūsējošā tērauda
Gatavošanas funkcijas
Tehnoloģija / Funkcijas
Veselīga gatavošana
Ietilpība
33 l
Dizains

Novērtējumi, kuru pamatā ir tirgū pieejamo Whirlpool produktu salīdzinājums.

Gatavošanas funkcijas

Pieejamo gatavošanas funkciju skaits.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Dual Crisp

Ar Dual Crisp izbaudiet nepārspējamu kraukšķīgumu ārpusē un gardu maigumu iekšpusē. Ekskluzīva Whirlpool tehnoloģija. Divi mikroviļņu emisijas punkti pilnībā aptver ēdienu un vienmērīgi pagatavo to arī no apakšas.

JetDefrost

Ātra atkausēšana. Izmantojiet unikālo JetDefrost 3D sistēmu, lai mikroviļņu krāsnī efektīvi atkausētu pārtiku.

ForcedAir tehnoloģija

Notveriet garšu! Pateicoties Forced Air tehnoloģijai, mikroviļņu krāsnī tiek izmantots ar inovatīvu konvekcijas sistēmu iepriekš uzsildīts gaiss, kas nodrošina sulīgus gatavošanas rezultātus.

DoughRising

Ideāla maizes un mīklas raudzēšana ar DoughRising funkciju. Īpaša programma, kas saglabā Maxi Chef iekšējo temperatūru 30° līmenī - ideālā temperatūra mīklas raudzēšanai!

Precision Bake

Pagatavojiet vissarežģītākos ēdienus ar Precision Bake. Augstas precizitātes siltuma regulēšana ar 5° soļiem, lai izvēlētos ideālo temperatūru katra ēdiena pagatavošanai. Ideāla funkcija profesionālai konditorejas izstrādājumu pagatavošanai.

Jogurta funkcija Yogurt

Gatavojiet veselīgus našķus ar jauno jogurta funkciju YOGURT! Īpaša funkcija vieglai jogurta fermentēšanai un uzturvērtības paaugstināšanai.

Bread Defrost

Vienmēr svaiga maize! Izmantojot maizes atkausēšanas iestatījumu Bread Defrost, atkausējiet mikroviļņu krāsnī sasaldētu maizi tikai ar vienu taustiņu.

Jet Grill

Grilēšana bez piepūles. JetGrill programma nodrošina gardu grilētu ēdienu pagatavošanu vienā acumirklī.

Uzsildīšanas funkcija Reheat

Ātrāka uzsildīšana. Izbaudiet dažu minūšu laikā uzsildītas maltītes, izmantojot uzsildīšanas funkciju Reheat.

Keep Warm

Vienmēr silts! Siltuma saglabāšanas funkcija Warm Keeping nodrošina siltuma saglabāšanu līdz pat 4 stundām, vienlaikus aizsargājot ēdienu no izžūšanas, lai jūs varētu baudīt maltīti, kad vien vēlaties.

Reheat&Defrost

Izbaudiet garšu. Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns atkausēšanas un uzsildīšanas funkcija Reheat&Defrost ļauj baudīt svaigi pagatavotas maltītes garšu.

Tehnoloģija / Funkcijas

Inovatīvas tehnoloģijas un īpašas funkcijas, lai pagatavotu gardus ēdienus, samazinātu gatavošanas laiku un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu.

Jet Start

Izcils uzsildīšanas ātrums. JetStart funkcija uz 30 sekundēm paaugstina cepeškrāsns karstumu uz maksimālo, nodrošinot ideālu temperatūru, lai uzsildītu ēdienu ar augstu ūdens saturu, piemēram, zupas vai dzērienus.

ChefMenu

100 receptes viena taustiņa attālumā. Izvēlieties vienu no 100 iepriekš iestatītām receptēm, un mikroviļņu krāsns automātiski pielāgos gatavošanas funkcijas, temperatūru un ilgumu, vienlaikus nepārtraukti uzraugot ēdienus, lai nodrošinātu nevainojamus gatavošanas rezultātus.

Jet Menu

Lietošanai gatavi iestatījumi. Jet Menu piedāvā iepriekš ieprogrammētus iestatījumus, lai ātri pagatavotu sasaldētu gatavu ēdienu. Vienkārši izvēlieties produkta veidu, norādiet svaru un mikroviļņu krāsns paveiks pārējo.

3D tehnoloģija

Pagatavots līdz pilnībai! Revolucionārā 3D tehnoloģija nodrošina vienmērīgu siltuma cirkulāciju pilnībā trīsdimensionālā siltuma sadales sistēmā, lai vienmēr nodrošinātu vienmērīgi pagatavotas maltītes tikai ar vienu taustiņu.

Auto Clean

Lai iztīrītu mikroviļņu krāsni no iekšpuses, lietotājam vienkārši jāievieto tajā bļodiņa ar ūdeni un jāizvēlas šī funkcija. Tvaika spēks tikai dažu minūšu laikā atmiekšķēs pārtikas atliekas, ļaujot tās vienkārši noslaucīt.

Veselīga gatavošana

Ēdienu pagatavošanas iespējas vai programmas ar tvaiku.

Funkcija Crisp

Nepārspējams kraukšķīgums! Šīs Whirlpool mikroviļņu krāsns funkcija Crisp un īpašā panna ļauj pagatavot kraukšķīgāko picu, pīrāgus vai cepumus jebkurā laikā.

Crispfry

Garšīgu ēdienu, kas garšo kā cepti, pagatavošanai, gatavošanas procesā neizmantojot eļļu vai izmantojot minimālu tās daudzumu. Vēl veselīgāk par gatavošanu cepampannā!

Ietilpība

Mikroviļņu krāsns ietilpība litros.

XXL dobums

Visa vajadzīgā telpa! Šai Whirlpool mikroviļņu krāsnij ir īpaši lielas ietilpības dobums, nodrošinot visu nepieciešamo telpu maltītes pagatavošanai.

Dizains

Īpaši estētiski elementi, piemēram, lietotājam draudzīgas saskarnes, intuitīva un ergonomiska vadība un citas pievilcīgas funkcijas.

XXL displejs

Intuitīva piemērotākās gatavošanas metodes izvēle ar jauno XXL displeju. Supreme Chef ir aprīkota ar lielāko asistēto teksta displeju tirgū, nodrošinot augstāko lietošanas vieglumu visa gatavošanas procesa laikā.

Tehniskās specifikācijas

Šīs Whirlpool brīvi stāvošās mikroviļņu krāsns raksturojums: liela tilpnes ietilpība. Kombinētā tehnoloģija, kas nodrošina tradicionālo cepeškrāšņu gatavošanas elastību. Kraukšķīgas apcepšanas funkcija, lai pagatavotu nepārspējami kraukšķīgus sāļos un saldos pīrāgus, tartes un picas. Jet Defrost funkcija īpaši ātrai un vienmērīgai atkausēšanai.

Izmēri

Augstums
373
Platums
490
Dziļums
540

Uzbūves īpatnības

Tilpums (l)
33
Durvju atvēršana
Uz leju
Durvju atvēršanas veids
Nolaižama priekšpuse ar rokturi
Krāsa
Nerūsējošā tērauda
Displeja veids
LED
Grila režģis
Grila veids
Sildelements
EAN kods
8003437861291
Pulkstenis
Pieslēguma jauda (W)
2000
Konstrukcijas veids
Brīvi stāvošs
Vadības kontroles veids
Elektroniska
Elektriskās barošanas vada garums (cm)
100
Rotējošais šķīvis
Jā, apstādināms
Rotējošā šķīvja diametrs (mm)
360

Veiktspēja

Gatavošanas veids
Mikroviļņi-kombinētā
Maksimālā mikroviļņu jauda (W)
900
Grila jauda (W)
1200
Papildu gatavošanas metode - parasta
Pieslēguma jauda (W)
10
Papildu gatavošanas metode - konvekcija
Papildu gatavošanas metode - grils

Lietošanas Instrukcijas

Whirlpool lietošanas instrukcijas ir iekļautas produkta komplektācijā. Tāpat lietošanas instrukciju var lejupielādēt šeit.

Lietošanas instrukcija

Latvijas

Lejupielādēt

Programmu tabula

Latvijas

Lejupielādēt

Produkta datu lapa

Latvijas

Lejupielādēt

Garantija

Nodrošiniet sev mierīgu dzīvi

Visai Whirlpool sadzīves tehnikai ir 2 gadu garantija, kā to nosaka LR likumdošana. Garantija stājas spēkā no ierīces iegādes datuma. Garantija ir derīga ierīcēm, kas tiek izmantotas nekomerciālai, personīgai lietošanai sadzīvē. Ierīces bojājuma gadījumā, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar Whirlpool pilnvaroto servisa pārstāvi.

Sīkāks garantijas noteikumu apraksts ir lasāms Whirlpool Latvia garantijas kartē.

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu