Cepeškrāsnis

 • Q: Kā tīrīt plīts stiklu?

  A:

  Izmantojiet stikla tīrītāju un mīkstu drāniņu vai sūkli. Uzpūtiet stikla tīrītāju uz mīkstas drāniņas vai sūkļa, nesmidziniet tieši uz stikla. Neizmantojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, tērauda sūkļus, raupjas mazgāšanas drāniņas un atsevišķus papīra dvieļus - bojājuma risks! Ja izmantojat papīra dvieļus, pārbaudiet norādes uz iepakojuma, lai pārliecinātos, vai tie ir piemēroti stikla tīrīšanai, daļa papīra dvieļu var izraisīt bojājumus.

 • Q: Es nevaru uzstādīt tvaika nosūcēja ārējo aizsargcauruli. Vai recirkulācija ir laba ideja?

  A:

  Jā. Visus Whirlpool tvaika nosūcējus var izmantot cauruļvadu vai recirkulācijas režīmā. Recirkulācijas laikā no gaisa, kas plūst caur tvaika nosūcēju, tiek absorbētas nepatīkamas smakas un savākti tauki, tad gaiss tiek pūsts atpakaļ uz virtuvi. Šī sistēma nesamazina gaisa mitrumu, tādēļ tas var pat palielināties. Nepievienojiet tvaika nosūcēju bez motora centrālajai ventilācijas sistēmai.

 • Q: Kā tīrīt un rūpēties par nerūsējošā tērauda virsmu?

  A:

  Daži ieteikumi nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanā un kopšanā:

  • Izmantojiet nerūsējošā tērauda tīrīšanas un spodrināšanas līdzekļus. Apmeklējiet mūsu piederumu veikalu, lai iegādātos profesionālus produktus.
  • Izmantojiet šķidro mazgāšanas līdzekli vai daudzfunkcionālo tīrītāju. Noskalojiet ar tīru ūdeni un nosusiniet ar mīkstu drāniņu.
  • Lai notīrītu kaļķakmens plankumus, izmantojiet etiķi. Neizmantojiet mazgāšanas spilventiņus ar ziepēm, abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, plīts virsmu pulēšana krēmus, tērauda sūkļus, raupjas mazgāšanas drāniņas un atsevišķus papīra dvieļus. Bojājuma risks!

 • Q: Vai recirkulācijas tvaika nosūcējam ir nepieciešams īpašs filtrs?

  A:

  Jā, ir nepieciešams tauku un smaržu filtrs. Parasti tas ir kārtridžs, kas piepildīts ar oglekļa granulām, kas absorbē smaržas. Ievērojiet, ka filtrs ir regulāri jāmaina, skatiet tā lietošanas instrukciju.