Whirlpool pastāvīgi izstrādā ilgtspējīgus un ekoloģiskus produktus un tehnoloģijas, kas uzlabo dzīvi mājās.

Whirlpool ilgtspējīgi uzlabo ikdienas dzīvi mājās.

Whirlpool mērķis ir uzlabot dzīvi mājās. Mēs apzināmies, ka šīs vīzijas īstenošanai mums ir jādomā ne tikai par četrām sienām ap mums un sabiedrību, kurā mēs dzīvojam, bet arī par planētu, kas mūs uztur.

Savas pastāvēšanas laikā mēs esam konsekventi izstrādājuši produktus un tehnoloģijas, kas šo mērķi īsteno.

Marc Bitzer, Whirlpool korporācijas Valdes priekšsēdētājs un vadītājs.

Whirlpool tehnoloģijas, kas palīdz taupīt resursus un saudzēt mūsu planētu.

Whirlpool iekārtu funkcijas automātiski pielāgo elektroenerģijas un ūdens patēriņu veļas un trauku mazgājamajās mašīnās.

6TH SENSE TEHNOLOĢIJA

Intuitīva inteliģence. Augstākās klases sniegums.

Whirlpool 6TH SENSE tehnoloģija, pateicoties ierīcēs iebūvētajiem viedajiem sensoriem, palīdz Jums automātiski izvēlēties pareizos iestatījumus.

Mūsu intuitīvās funkcijas var automātiski pielāgot elektroenerģijas un ūdens patēriņu veļas un trauku mazgājamajās mašīnās. Tās samazina temperatūras svārstības Jūsu ledusskapī un saldētavā vai pielāgo mazgāšanas līdzekļa patēriņu veļas mazgājamajā mašīnā. Tas viss, lai ilgtspējīgā veidā uzlabotu Jūsu dzīvi.
Pateicoties modernai tehnoloģijai, jaunās Whirlpool Supreme Silence veļas mazgājamās mašīnas izmanto stingri noteiktu ūdens daudzumu.

ŪDENS TAUPĪŠANAS TEHNOLOĢIJA

Modernā tehnoloģija uzlabo tīrīšanas rezultātus

Jaunās Whirlpool Supreme Silence veļas mazgājamās mašīnas izmanto stingri noteiktu ūdens daudzumu, lai jebkurā laikā nodrošinātu ievērojamu ietaupījumu.
Tā kā izmantotais ūdens daudzums tiek pielāgots atkarībā no ielādes, un ūdens tiek izsmidzināts tieši uz veļas ar īpašas sprauslas palīdzību, šī modernā tehnoloģija uzlabo mazgāšanas rezultātu, nodrošinot lielāku efektivitāti.
*Testēta ar pilnu ielādi 45 minūšu Cotton, Mixed un ECO 40-60 programmās ar vai bez WaterSave un 6TH SENSE funkcijām
Automātiskās dozēšanas tehnoloģija ļauj ietaupīt mazgāšanas līdzekli katrā ciklā

AUTOMĀTISKĀS DOZĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Ietaupiet veļas mazgājamo līdzekli, nodrošiniet apģērbam ilgāku mūžu

Mazgāšanas līdzekļa taupīšana katrā mazgāšanas ciklā ir svarīga: tā ir svarīga Jums, Jūsu apģērbam un planētai.

Tāpēc jaunajā Whirlpool veļas mazgājamajā mašīnā ir automātiskā dozēšanas sistēma AutoDose, kas ļauj taupīt mazgāšanas līdzekli katrā mazgāšanas reizē un nodrošina līdz pat 26 cikliem* bez atkārtotas uzpildīšanas. Šī efektīvā dozēšana, lietojot tikai vajadzīgo mazgāšanas līdzekļa daudzumu, novērš arī šķiedru nolietošanos, ko izraisa pārmērīga mazgāšanas līdzekļa lietošana.
*Izmantojot šķidrā mazgāšanas līdzekļa tvertni un 5 kg veļas ielādi (normatīvā Cotton programmas ietilpība saskaņā ar standartu IEC 60456) un mazgāšanas līdzekļa koncentrāciju 4X (vidēji 20 < ml < 35).
NaturalDry ir sistēma, kas izstrādāta vienmērīgai trauku nožāvēšanai ar dabīgas gaisa plūsmas palīdzību.

NATURALDRY TEHNOLOĢIJA

Garantēta maksimāla efektivitāte un drošība

Līdz pat par 70% labāki rezultāti. Līdz 15% mazāks enerģijas patēriņš*.

NaturalDry ir automātiska durvju atvēršanas sistēma, kas paredzēta vienmērīgai trauku žāvēšanai, pateicoties dabīgai gaisa plūsmai. Durvis automātiski un droši atveras tikai tad, kad temperatūra trauku mazgājamās mašīnas iekšpusē ievērojami pazeminās, lai āra gaiss iekļūtu trauku mazgājamajā mašīnā un nožāvētu visus traukus, nodrošinot izcilu rezultātu un ievērojamu enerģijas ietaupījumu.
*pamatojoties uz vidējo Whirlpool 2 grozu trauku mazgājamās mašīnas ar NaturalDry tehnoloģiju žāvēšanas veiktspēju un atbilstošo enerģijas patēriņu kombinētai slodzei, ieskaitot plastmasu, stiklu, tēraudu un porcelānu, salīdzinājumā ar Whirlpool 2 grozu trauku mazgājamo mašīnu bez NaturalDry. Žāvēšanas rezultāti var atšķirties atkarībā no trauku mazgājamās mašīnas modeļa un ielādes.
Whirlpool i100 sērijas indukcijas sildvirsma ar Cleanprotect tehnoloģiju

CLEANPROTECT TEHNOLOĢIJA

Sildvirsmas tīrīšana, kas nekaitē planētai

CleanProtect tehnoloģija ir i100 indukcijas sildvirsmas apstrāde ar nano pārklājumu. Pateicoties šim pārklājumam, Jūs varat notīrīt plīts virsmu, izmantojot tikai ūdeni, un ietaupot līdz pat 6 pudelēm attaukošanas līdzekļa*
*Ietaupījums aprēķināts 1 gada periodā, ņemot vērā 11,4 ml vispārējā attaukošanas līdzekļa (atbilst 6 izsmidzinājumiem), ko izmanto 8 reizes nedēļā; pudeles tilpums 750 ml.

Uzziniet, cik daudz ūdens un elektroenerģijas Jūs varat ietaupīt

Pateicoties mūsu 6TH SENSE tehnoloģijai, Whirlpool ierīces pielāgojas patērētāju vajadzībām, nodrošinot ērtu lietošanu un saudzējot planētu un tās resursus. Tā apvieno intuīciju, veiktspēju, vienlaikus līdz minimumam samazinot pārtikas atkritumus, ūdens patēriņu, ķīmisko vielu un elektroenerģijas patēriņu.

Laiks ieslēgt taupības režīmu kopā ar Whirlpool!

Pateicoties 6TH SENSE tehnoloģijai, Jūs pavisam viegli varat ietaupīt naudu un pasargāt planētu! Katrs cikls nodrošina perfektu rezultātu un enerģijas un ūdens ietaupījumu, tādējādi veicinot ilgtspējību un ekoloģiju.

Whirlpool apbalvots ar zelta medaļu par 2022. gada EcoVadis ilgtspējības apņemšanos

EcoVadis, starptautiskā reitingu aģentūra, kas novērtē uzņēmumu un to piegādes ķēžu darbību vides, sociālajā un ētikas jomā, piešķīra Whirlpool EMEA zelta medaļu par 2022. gada Ecovadis Ilgtspējības novērtējumu. Zelta medaļa ierindoja Whirlpool starp 5% visaugstāk novērtēto globālo uzņēmumu un apliecina mūsu ilggadējo apņemšanos ievērot vides ilgtspēju un sociālo atbildību.