• Sākums
  • Supreme Silence veļas mazgājamā mašīna
Supreme Silence veļas mazgājamā mašīna

Supreme Silence veļas mazgājamā mašīna

Visklusākā veļas mazgājamā mašīna*,
ar resursu izcilu taupīšanu

* Brīvi stāvošu veļas mazgājamo mašīnu kategorijā ar 8kg veļas ielādi, 1400 apgr./min. centrifūgu vai vairāk; Salīdzinot ražotāju deklarētos centrifūgas darbības trokšņa līmeņus (statuss 2021. gada maijs). Norādītie Whirlpool modeļi: W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Visklusākā veļas mazgājamā mašīna*

Zen motors

Visklusākā veļas mazgājamā mašīna*

Lieliskai mazgāšanas veiktspējai vairs nav jātraucē mājas miers.
Jaunajai Whirlpool Supreme Silence veļas mazgājamai mašīnai ir īpašs motors un izturīga konstrukcija, kas izstrādāta vienmēr klusai darbībai: ar tikai 65dBA maksimālo trokšņa līmeni pie centēšanas, tā var darboties jebkurā dienas laikā, netraucējot ar lieku troksni.
* Brīvi stāvošu veļas mazgājamo mašīnu kategorijā ar 8kg veļas ielādi, 1400 apgr./min. centrifūgu vai vairāk; Salīdzinot ražotāju deklarētos centrifūgas darbības trokšņa līmeņus (statuss 2021. gada maijs). Norādītie Whirlpool modeļi: W6X W845WB EE, W7X W845WB EE.
Izstrādāta būt neticami klusai

Zen Side Panels sānu paneļi un korpusa struktūra

Izstrādāta būt neticami klusai

Jaunajā veļas mašīnā ir Zen Side Panels, īpaša dizaina sānu paneļi, kas samazina vibrāciju centēšanas laikā un darbības troksni. Vēl lielākai stabilitātes uzlabošanai un trokšņu samazināšanai, paneļi ir savienoti izturīgā, U formas viengabala korpusā.
Naktī. Kad nepieciešams koncentrēties. Kad vajadzīga atpūta.

Mixed | Extra Silence, īpaši klusa programma jaukta tipa veļai

Naktī. Kad nepieciešams koncentrēties. Kad vajadzīga atpūta.

Izstrādāta, lai atbalstītu Jūs visas dienas garumā, šī programma saglabā trokšņu līmeni zem 60 dBA visa cikla laikā. Programmas zemais trokšņa līmenis padara to par ideālu ciklu jebkurā dienas laikā: kad strādājat, kad nepieciešams atpūsties vai pat guļat.
Tagad Supreme Silence ietaupa 30%* enerģijas, salīdzinājumā ar minimālo daudzumu, kas nepieciešams, lai būtu A klasē.

Tagad Supreme Silence ietaupa 30%* enerģijas, salīdzinājumā ar minimālo daudzumu, kas nepieciešams, lai būtu A klasē.

Pateicoties WaterSave tehnoloģijai**, kas ļauj izmantot mazāk ūdens, mēs varam samazināt mazgāšanas fāzē nepieciešamās enerģijas daudzumu.
*30% enerģijas ietaupījums, salīdzinot ar minimālo enerģijas daudzumu, kas nepieciešams, lai būtu A klasē.
**pārbaudīts ciklā ECO 40-60 ar 6TH SENSE, ar WaterSave tehnoloģiju un bez tās.

Izcila tehnoloģija intuitīvai resursu taupīšanai

Ir svarīgi taupīt resursus bez piepūles.
Whirlpool Supreme Silence ir izstrādāta, lai tas notiktu, pateicoties progresīvām tehnoloģijām un īpašiem sensoriem, kas automātiski pielāgo enerģijas, mazgāšanas līdzekļu un ūdens patēriņu.

6TH SENSE tehnoloģija

6TH SENSE tehnoloģija

Kas attiecas uz ikdienas veļas mazgāšanu, enerģijas taupīšana ir svarīga.
Whirlpool Supreme Silence, pateicoties 6TH SENSE tehnoloģijai, kas vienmēr garantē visaugstāko efektivitāti, precīzi zina, kā to izdarīt. Šī uzlabotā funkcija pielāgo enerģijas izmantošanu atbilstoši faktiskajai veļas ielādei, nodrošinot izcilu un efektīvu tīrīšanas veiktspēju ar lielu enerģijas ietaupījumu: līdz pat 45% katrā mazgāšanas reizē.
AutoDose

AutoDose

Mazgāšanas līdzekļa taupīšana katrā ciklā ir svarīga: tā ir svarīga Jums, Jūsu apģērbam un mūsu planētai.
Tāpēc jaunajā Whirlpool veļas mazgājamā mašīnā ir automātiskā dozēšanas sistēma AutoDose, kas ļauj ietaupīt līdz 30%* mazgāšanas līdzekļa katrā mazgāšanas reizē un nodrošināt līdz 26 cikliem** bez uzpildīšanas. Izmantojot tikai pareizo mazgāšanas līdzekļa daudzumu, šī efektīvā dozēšana ļauj arī izvairīties no šķiedru nolietošanās, ko izraisa pārmērīga mazgāšanas līdzekļu lietošana.
* Salīdzinot ar visvairāk pārdoto (koncentrēto) šķidro mazgāšanas līdzekļu rekomendēto devu
** Izmantojot šķidrā mazgāšanas līdzekļa tvertni ar 5 kg lielu ielādi (normatīvā kokvilnas ielāde saskaņā ar IEC 60456 standartu) un mazgāšanas līdzekļa koncentrāciju 4X (vid. 20
WaterSave

WaterSave

Ietaupīt līdz 59%* ūdens katrā ciklā ir svarīgi.
Jaunā Whirlpool Supreme Silence veļas mazgājamā mašīna, lai vienmēr nodrošinātu izcilu ūdens ietaupījumu, nekad neizmanto ne pilienu vairāk kā nepieciešams. Pielāgojot ūdeni daudzumu atbilstoši veļas ielādei un izsmidzinot ūdeni tieši uz drēbēm no augšējās sprauslas, šī uzlabotā tehnoloģija palielina tīrīšanas veiktspēju, vienlaikus nodrošinot efektivitāti.
*Testēts pie pilnas ielādes 45 min, kokvilnas, jaukta veļas tipa un ECO 40-60 ciklos ar un bez 6TH Sense tehnoloģijas.

Tvaiks maksimālam svaigumam un higiēnai

Ir pienācis laiks pieņemt jaunu tīrības ideju - nomierinošu, bet tomēr pamatīgu un efektīvu. Laiks izbaudīt tvaiku: tik maigs pret apģērbu, ka aizsargā visas šķiedras, un tomēr tik efektīvs, lai nodrošinātu izcilu higiēnu. Whirlpool Supreme Silence piedāvā pilnu tvaika funkciju paketi, kas atbilst ikviena vēlmēm un vajadzībām.

FreshCare+
SteamRefresh
SteamHygiene
FreshCare+
  • 100% veļas svaigums, pat ja esat aizmirsis to izņemt.

    Izmantojot Supreme Silence, veļas izņemšana tūlīt pēc cikla, lai izvairītos no nepatīkamiem aromātiem un krokām, vairs nav tik svarīga: FreshCare+ rūpējas par visu. Cikla beigās tvertnes iekšpusē cirkulē tvaika plūsma, un lēna tvertnes divvirzienu kustība maisa veļu. Šīs kopīgās darbības uztur veļas mazgājamās mašīnas iekšienē esošās drēbes svaigas līdz 6 stundām pēc cikla beigām, novēršot galveno nepatīkamu aromātu rašanos un izplatīšanos.

SteamRefresh
  • Aizmirstiet nepatīkamus aromātus un krokas tikai 20 minūtēs.

    Īpaša programma, kas atjauno nedaudz valkāta apģērba svaigumu, izvairoties no nevajadzīgas mazgāšanas. Veļas mazgājamā mašīna rada tvaika plūsmu, kas iekļūst šķiedrās, noņemot nepatīkamus aromātus, atbrīvojot šķiedras un izlīdzinot krokas. Programma SteamRefresh izmanto mazāk nekā divas glāzes ūdens un ilgst tikai 20 minūtes.

SteamHygiene
  • Aizmirstiet baktērijas.

    Tīra un nevainojama mazgāšana kļūst vienkārša. Kad ir aktivizēta SteamHygiene funkcija, cikla beigās veļa tiek apstrādāta ar karsta tvaika plūsmu. Gaiss 70°C/ 80°C temperatūrā 30 minūtes piepilda tvertni, spēcīgā un dabiskā veidā neitralizējot līdz pat 99,9%* baktēriju bez ķīmiskām vielām.