• Sākums
  • Space400 Total No Frost iebūvējams ledusskapis
Space400 Total No Frost iebūvējams ledusskapis

Space400 Total No Frost iebūvējams ledusskapis

Ar lielāko ietilpību savā kategorijā*, bezrūpīgai uzglabāšanai.

* Ņemot vērā konkurējošo ražotāju norādīto kopīgo neto ietilpību iebūvējamo No Frost ledusskapju ar saldētavu apakšā segmentā un attiecībā uz visiem modeļiem ar 394 l kopīgo neto ietilpību, kas tiek tirgoti ar zīmoliem: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Lielākā ietilpība savā kategorijā*

Lielākā ietilpība savā kategorijā*

Piepildiet ledusskapi, atbrīvojiet prātu: par 50% vairāk vietas**, lai uzglabātu līdz pat 8 iepirkuma maisiņu satura vairāk***. Tas ļauj samazināt veikala apmeklējumu skaitu un baudīt svaigu pārtiku jebkurā laikā.
* Ņemot vērā konkurējošo ražotāju norādīto kopīgo neto ietilpību iebūvējamo No Frost ledusskapju ar saldētavu apakšā segmentā un attiecībā uz visiem modeļiem ar 394 L kopīgo neto ietilpību, kas tiek tirgoti ar zīmoliem: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
** Salīdzinājumā ar Whirlpool standarta BI 55cm No Frost ledusskapi ar saldētavu.
*** Salīdzinājums balstīts uz 18,7 L ietilpības, 56 cm x 60 cm iepirkumu maisiņu, 60 cm platā ledusskapī ar 250 L tilpumu salīdzinājumā ar 394 L tilpumu.
Visklusākais ledusskapis savā kategorijā*

Visklusākais ledusskapis savā kategorijā*

ZenInverter tehnoloģija nodrošina ledusskapim tikai 32 dbA trokšņa līmeni. Tādējādi tas ir visklusākais ledusskapis savā kategorijā, kas ļauj baudīt netraucētu atpūtu mājās.
* Ņemot vērā konkurējošo ražotāju norādīto trokšņa līmeni. Apgalvojums attiecas uz visiem iebūvējamiem 70 cm ledusskapjiem ar saldētavu apakšā un 32 dB trokšņa līmeni, kas tiek tirgoti ar zīmoliem: Whirlpool, Hotpoint/Ariston, Bauknecht.
Varat aizmirst par manuālu saldētavas atkausēšanu

Varat aizmirst par manuālu saldētavas atkausēšanu

Total No Frost tehnoloģija nodrošina ideālus uzglabāšanas apstākļus, novēršot ledus veidošanos saldētavā un mitruma pilienu veidošanos uz ledusskapja nodalījuma mugursienas.

Uzglabājiet iepirkumus ar SpaceManagement telpas pārvaldības risinājumiem.

Jūsu pārtika vislabākajā kvalitātē

Space400 Total No Frost iebūvējamais ledusskapis ir aprīkots ar 6TH SENSE tehnoloģiju, kas pastāvīgi monitorē temperatūras līmeņus un automātiski konstatē novirzes, lai atjaunotu optimālo temperatūras līmeni.
Pārtikas produkti vienmēr tiek uzglabāti vislabākajā kvalitātē.

Pielāgojams Jūsu vajadzībām

Pielāgojams Jūsu vajadzībām

Multi Fresh box ir pielāgojama atvilktne ar 3 dažādiem temperatūras iestatījumiem, produktiem, kam nepieciešami īpaši glabāšanas apstākļi. Pagrieziet ripu, lai iestatītu nepieciešamo temperatūru, un zivis, gaļa, piena produkti, kā arī augļi un dārzeņi tiks uzglabāti svaigi.
Vairāk vietas veselīgai un svaigai pārtikai

Vairāk vietas veselīgai un svaigai pārtikai

Uzglabājiet pārtiku svaigu un labi pasargātu īpaši paredzētos nodalījumos: Fresh box+, Deli box un Snack box. Pateicoties izņemamā Fresh Pad paliktņa Microban Silver Shield® pārklājumam, pasargājiet produktus no baktēriju attīstības līdz pat 99,9%*.
*Neatkarīgo testēšanu veicis uzņēmums IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) saskaņā ar ISO 22196.
DIZAINS

Metāla MultiFlow sistēma

Pateicoties dizainam ar optimāli izvietotām atverēm, sistēma palīdz vienmērīgi sadalīt auksto gaisu ledusskapja iekšpusē, nodrošinot minimālas temperatūras svārstības* plauktos, kas ļauj nesatraukties par produktu uzglabāšanu.
*Saskaņā ar iekšējo testu noteiktā maksimālā temperatūras atšķirība starp aukstāko un siltāko plauktu pie normāla temperatūras iestatījuma (4°) ir 0,6°. Rezultāti var atšķirties pie dažādiem temperatūras iestatījumiem.

Nemanāma uzstādīšana

Jaunās, slēptās sliedītes ir nemanāmi iestrādātas aiz ledusskapja durvīm, nodrošinot nemanāmu uzstādīšanu jebkurā virtuves interjerā.

Push to Open funkcija

Pieskarieties un pavelciet: ledusskapja un saldētavas durvis atvērsies bez piepūles. Ideāli piemērots modernai virtuvei bez rokturiem.