• Sākums
  • Jaunā MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna
Jaunā MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna

Jaunā MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna

Atklājiet vislielāko* 3.grozu ar integrētām ūdens strūklām.

*Pamatojoties uz pārdošanas apjomu starp 5 vadošajiem zīmoliem 2023. gada maijā.

Iepazīstieties SpaceClean: lielākais 3.grozs*

Ideāls dizains, lai viegli ievietotu jebkuru priekšmetu - gan augstas glāzes, gan lielas bļodas un katlus - un atbrīvotu vietu papildu piederumiem.

*Pamatojoties uz pārdošanas apjomu starp 5 vadošajiem zīmoliem 2023. gada maijā.
Video
Video
Trešais grozs ar integrētām ūdens strūklām

Trešais grozs ar integrētām ūdens strūklām

SpaceClean ir pirmais* šāda veida 3.grozs tirgū ar integrētām ūdens strūklām. Izstrādāts tā, lai sasniegtu jebkuru trauku un nodrošinātu ideālu tīrību.
*Apgalvojums attiecas uz visiem trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ar 3.grozu un integrētām, mērķētām ūdens strūklām, kas tiek tirgoti ar zīmoliem: Whirlpool, Hotpoint, Hotpoint/Ariston, Bauknecht. Tirgus: EMEA (Eiropa, Tuvie Austumi, Āfrika). 2023. gada maijs.
Vairāk vietas ar MaxiSpace tilpni

Vairāk vietas ar MaxiSpace tilpni

Šī plašā tilpne nodrošina par 10%* VAIRĀK VIETAS: neatkarīgi no svinību veida vai netīro trauku daudzuma, izlietnē nepaliek nenomazgāti trauki.
*Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļu ar standarta tilpnēm salīdzinājums ar Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ar MaxiSpace tilpni. Papildu vieta attiecas uz palielinātu kopējo zonu trijos trauku mašīnas plauktos.
Video 2
Video 2

AutoProgram ar 6TH SENSE tehnoloģiju

Ietaupiet līdz pat 40% ūdens un elektroenerģijas ar 6TH SENSE automātiskajām programmām.

Tās nosaka trauku daudzumu un netīrības pakāpi, lai pielāgotu ciklu un programmas iestatījumus.

*Iekšējs tests, salīdzinot vismazāk intensīvo un visintensīvāko mazgāšanas ciklu. Ietaupījuma rādītāji attiecas uz AutoMixed programmu.
Citos ciklos sasniegti atšķirīgi ietaupījuma līmeņi.
Atklājiet PowerClean Pro tehnoloģiju

Atklājiet PowerClean Pro tehnoloģiju

Par 60%* jaudīgākas ūdens strūklas apakšējā grozā: ideāli tīri trauki bez priekšmazgāšanas, pat ar piedeguša ēdiena atliekām. PowerClean Pro tehnoloģija nodrošina par 30%** vairāk vietas apakšējā plauktā.
*Aprēķinātā procentuālā attiecība salīdzinājumā ar ūdens strūklas spēku ciklā bez tehnoloģijas aktivizēšanas.
**Aprēķinātā procentuālā attiecība salīdzinājumā ar tāda paša Whirlpool produktu līnijas modeļa bez PowerClean tehnoloģijas ietilpību.
Žāvējiet traukus ar NaturalDry funkciju

Žāvējiet traukus ar NaturalDry funkciju

Līdz pat 99%* efektīvāka žāvēšanas veiktspēja, līdz pat 40%** elektroenerģijas ietaupījums: šī īpašā sistēma automātiski atver durvis cikla beigās, lai trauki tiktu nožāvēti dabiski.
*Pamatojoties uz Whirlpool iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ar 3 groziem un NaturalDry funkciju vidējiem žāvēšanas rezultātiem pie dažādu trauku ielādes, ieskaitot plastmasu, stiklu, tēraudu un porcelānu, salīdzinājumā ar Whirlpool iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu ar 3 groziem bez NaturalDry funkcijas. Žāvēšanas rezultāti var atšķirties atkarībā no trauku mazgājamās mašīnas modeļa un piepildījuma.
**Aprēķinātā elektroenerģijas ietaupījuma procentuālā attiecība salīdzinājumā ar deaktivizētu NaturalDry funkciju Eco programmā.
Dizains piemērots visu stilu virtuvēm.

Dizains piemērots visu stilu virtuvēm.

Vieglas uzstādīšanas sistēma nodrošina ļoti elastīgu augstuma regulēšanu. Durvju panelis var būt līdz pat 84 cm augsts, un cokolu var samazināt līdz pat 0 cm. Jaunā trauku mazgājamā mašīna aprīkota ar slīdošām eņģēm, kas spēj balstīt materiālus ar svaru no 3 kg līdz 10 kg un biezumu no 16 mm līdz 25 mm.
CITAS IESPĒJAS

Jauna skrituļu sistēma

Jauns tilpnes pamatnes, durvju iekšpuses un apakšējā groza skrituļu dizains, kas nodrošina vienmērīgāku groza kustību un vieglu lietošanu, arī tad, kad trauku mašīnā ievietoti smagi šķīvji un pannas.

Intuitīva lietotāja saskarne

Ar vienkāršu kustību iespējams izvēlēties nepieciešamo ciklu/iespēju un uz displeja parādīt detalizētu informāciju par funkcijām un programmām.

Silent funkcija

Īpaša funkcija, kas pazemina trokšņa līmeni par 3dBA*, vienlaikus nodrošinot ideālu mazgāšanas un žāvēšanas veiktspēju.
*Veikts iekšējais tests, salīdzinot cikla trokšņa līmeni ar un bez Silent funkcijas aktivizēšanas. Trokšņa samazinājums no 1dbA līdz 3dbA atkarībā no izvēlētā cikla.