• Sākums
  • Jaunā MaxiSpace brīvstāvošā trauku mazgājamā mašīna
Jaunā MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna

Jaunā MaxiSpace trauku mazgājamā mašīna

Par 10% vairāk vietas visiem Jūsu traukiem.

Papildu vieta un elastīgums

Pateicoties papildu 10% ietilpības*, nekas nepaliks izlietnē - vieta atradīsies pat vislielākajiem priekšmetiem.
Turklāt, ierīces modernās tehnoloģijas nodrošina izcilu tīrīšanas un resursu taupīšanas rezultātu: jaunajai trauku mazgājamajai mašīnai ir B energoefektivitātes klase, kas ļauj ietaupīt vairāk nekā 15% elektroenerģijas salīdzinājumā ar C klases ierīci.

*Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļu ar standarta tilpni salīdzinājums ar Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ar MaxiSpace tilpni. Papildu vieta attiecas uz palielinātu kopējo zonu trijos trauku mašīnas plauktos.
Vairāk vietas ar MaxiSpace tilpni

Vairāk vietas ar MaxiSpace tilpni

Palielinātā tilpne nodrošina papildu 10% telpas*, kas vienlaikus ļauj ievietot picu šķīvjus ar izmēru līdz pat 32 cm** apakšējā grozā un līdz pat 19 cm lielus deserta šķīvjus vidējā grozā.
*Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļu ar standarta tilpni un Whirlpool trauku mazgājamo mašīnu modeļu ar MaxiSpace tilpni salīdzinājums. Papildu vieta attiecas uz palielinātu kopējo zonu trijos plauktos.
**Šķīvji ar 32 cm diametru un līdz 2 cm dziļumu, kas novietoti apakšējā groza vidējā daļā. Vidējam plauktam jāatrodas augšējā pozīcijā.
Pielāgojams 3.grozs

Pielāgojams 3.grozs

Pielāgojama vieta visiem Jūsu galda piederumiem, kas, pateicoties sabīdāmam 3.grozam, ļauj vidējā grozā ievietot garākus priekšmetus.
Trauku ievietošana trauku mazgājamajā mašīnā vienmēr būs vienkārši paveicama.

AutoProgram ar 6TH SENSE tehnoloģiju

3 automātiskas programmas (Mixed, Rapid, Intense), kuras izmanto ekskluzīvo 6TH SENSE tehnoloģiju trauku daudzuma un netīrības pakāpes noteikšanai, lai pielāgotu ciklu un programmas iestatījumus, tādējādi ietaupot līdz pat 40%* ūdens un elektroenerģijas.

*Veikts iekšējs tests, salīdzinot vismazāk intensīvo un visintensīvāko mazgāšanas ciklu. Ietaupījuma rādītāji attiecas uz AutoMixed programmu.
Citos ciklos sasniegti atšķirīgi ietaupījuma līmeņi.
Atklājiet PowerClean Pro tehnoloģiju

Atklājiet PowerClean Pro tehnoloģiju

Par 60%* jaudīgākas ūdens strūklas apakšējā grozā, kuras iespējams aktivizēt, lai nodrošinātu papildu mazgāšanas spēku un ideāli tīrus traukus bez priekšmazgāšanas. Tehnoloģija ļauj optimizēt trauku novietojumu, nodrošinot par 30%** vairāk vietas apakšējā grozā.
*Aprēķinātā procentuālā attiecība salīdzinājumā ar ūdens strūklas spēku ciklā bez tehnoloģijas aktivizēšanas.
**Aprēķinātā procentuālā attiecība salīdzinājumā ar tāda paša Whirlpool produktu līnijas modeļa bez PowerClean tehnoloģijas ietilpību.
Žāvējiet traukus ar NaturalDry funkciju

Žāvējiet traukus ar NaturalDry funkciju

Īpaša sistēma, kas automātiski atver durvis cikla beigās, lai trauki tiktu nožāvēti dabiski, nodrošinot līdz 99%* efektīvāku žāvēšanas veiktspēju un līdz 40%** elektroenerģijas ietaupījumu.
*Pamatojoties uz Whirlpool iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ar 3 groziem un NaturalDry funkciju vidējiem žāvēšanas rezultātiem pie dažādu trauku ielādes, ieskaitot plastmasu, stiklu, tēraudu un porcelānu, salīdzinājumā ar Whirlpool iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu ar 3 groziem bez NaturalDry funkcijas. Žāvēšanas rezultāti var atšķirties atkarībā no trauku mazgājamās mašīnas modeļa un piepildījuma.
**Aprēķinātā elektroenerģijas ietaupījuma procentuālā attiecība salīdzinājumā ar deaktivizētu NaturalDry funkciju Eco programmā.
CITAS IESPĒJAS

Jauna skrituļu sistēma

Jauns tilpnes pamatnes, durvju iekšpuses un apakšējā groza skrituļu dizains, kas nodrošina vienmērīgāku groza kustību un vieglu lietošanu, arī tad, kad trauku mašīnā ievietoti smagi šķīvji un pannas.

Intuitīva lietotāja saskarne

Jaunās Whirlpool trauku mazgājamās mašīnas vadības panelis padara tās lietošanu daudz intuitīvāku: izvēlieties nepieciešamo ciklu/iespēju un displejā apskatiet detalizētu informāciju par funkcijām un programmām.

Silent funkcija

Īpaša funkcija, kas nodrošina trauku mazgājamās mašīnas darbu klusumā: vibrācijas un trokšņi ir samazināti par līdz pat 3dBa*.
*Veikts iekšējais tests, salīdzinot cikla trokšņa līmeni ar un bez Silent funkcijas aktivizēšanas. Trokšņa samazinājums no 1dbA līdz 3dbA atkarībā no izvēlētā cikla.