W COLLECTION

W9

Pievienojieties 6th SENSE inteliģentajai gatavošanai

W9 iebūvējamo ierīču kolekcija apvieno iedvesmojošu minimālisma dizainu un inovatīvas tehnoloģijas.

Aprīkotas ar intuitīvām, viegli lietojamām funkcijām, visas W9 ierīces ir veidotas saskaņotā dizainā, lai nodrošinātu skaistu vizuālo harmoniju un ekskluzīvu, elegantu izskatu.

Pristine stikls apvienojumā ar nerūsējošā tērauda spīdumu rada ideālu avangarda risinājumu mūsdienu virtuvēm.

Dizaina
meistardarbs

Whirlpool saprot augstas meistarības un rūpīgi apstrādātu detaļu nozīmi. W Collection kolekcijas vienmēr aktuālais dizains papildina jebkuru virtuves stilu, savukārt vizuāli saskaņotās ierīces vienmērīgi saplūst viena ar otru, veidojot acīmredzami saskaņotu koptēlu.

Pirkstu nospiedumi un traipi kļūst par pagātni, jo pat spīdošā apdare ir meistarīgi izstrādāta, lai to būtu viegli tīrīt.

No hromēta platīna logotipa līdz tonētam stiklam un izsmalcinātai metāla apdarei - katra detaļa ir izstrādāta, lai iepriecinātu un uzlabotu kopējo Whirlpool koptēlu.

Intuitīva inteliģence,
uzlabota veiktspēja

Whirlpool ir radījis tādu ierīču komplektu, kas sajūt sava lietotāja vajadzības un palīdz ikkatrā darbībā. Whirlpool ierīces mācās un pielāgojas tam, kā tās tiek lietotas, kā arī sarunājas vienā valodā ar savu lietotāju, lai būtu viegli saprotamas.

W Collection ir aprīkota ar Whirlpool unikālo 6TH SENSE tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu rezultātu sasniegšanu ar minimālu piepūli. Gudrie 6TH SENSE sensori un intuitīvās funkcijas domā lietotāja vietā, sniedzot maksimālu ieguvumu no savas sadzīves tehnikas. Vairāk nekā iespējams iedomāties!

Lietošanas vieglums, pareizā informācija īstajā laikā, iecienītāko programmu iegaumēšana un automātiska piedāvāšana.

Sajūtot, kas ir nepieciešams, tiek nodrošināta jauna augstākās kvalitātes veiktspēja, kas sniedz augsta gandarījuma lietotāja pieredzi un lieliskus rezultātus. Šī jaunā pieredze un gandarījums iedrošina lietotājus tiekties pēc izcilības.

6TH SENSE Live App
Vienmēr gudri.
Vienmēr savienoti.
Vienmēr brīvi.

Whirlpool 6th Sense Live aplikācija ir intuitīvs un vienkāršs veids, kā kontrolēt katru ierīci jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Atrast tuvāko Whirlpool izplatītāju
Meklēt tagad