W Collection Total No Frost Built In Refrigerator

W Collection
Iebūvējams Total No Frost ledusskapis

Atklājiet Total No Stress dzīvi, pateicoties klusākajam iebūvējamam bezsarmas ledusskapim tirgū*.

*Salīdzinot ledusskapjus ar saldētavas novietojumu apakšā. Tests veikts, salīdzinot ar konkurentu izstrādājumiem deklarēto trokšņa līmeni, 2020.gada novembris

6th sense

Klusākais iebūvējamais Total No Frost ledusskapis tirgū*

Šodien mēs arvien vairāk laika pavadām mājās, kur klusums ir atslēga atpūtai un koncentrēšanās spējām. Jaunajā iebūvējamā W Collection Total No Frost ledusskapī tiek ņemtas vērā mūsu vajadzības pēc miera, jo tas ir klusākais tirgū esošais ledusskapis*, kas nodrošina gan mūsu pašu, gan mūsu iecienīto pārtikas produktu Total No Stress dzīvi.

ZenInverter tehnoloģija

Ārkārtīgi efektīvs, neticami kluss

Klusumam mājās ir svarīga loma mūsu 360° labsajūtā. Jaunajā W Collection Total No Frost ledusskapī ir ZenInverter tehnoloģija, kas palielina efektivitāti un samazina troksni. Šis invertora kompresors darbojas ar mazu ātrumu un ar zemāko iespējamo trokšņu līmeni: tā 32dBA trokšņa līmenis padara šo ledusskapi par klusāko iebūvējamo Total No Frost ledusskapi tirgū*.

*Salīdzinot ledusskapjus ar saldētavas novietojumu apakšā. Tests veikts, salīdzinot ar konkurentu izstrādājumiem deklarēto trokšņa līmeni, 2020.gada novembris

Total No Frost tehnoloģija

Total No Stress jūsu pārtikai

Kas attiecas uz pārtikas produktu uzglabāšanu, 6TH SENSE tehnoloģija kopā ar Total No Frost tehnoloģiju nodrošina tam ideālus apstākļus.
Metāla MultiFlow ierīce vienmērīgi izplata vēsa gaisa plūsmu visā ledusskapja nodalījumā, bet specializētas atvilktnes, kas aprīkotas ar īpašiem paliktņiem, piedāvā ērtu izvēli, kur uzglabāt smalku pārtiku atbilstoši to vajadzībām un īpašībām. Visas šīs funkcijas kopā palīdz radīt ideālu vietu visa veida pārtikas produktu vislabākajai uzglabāšanai.

Total No Stress in organizing your food

Total No Stress pārtikas uzglabāšana

Telpai ir svarīga loma pārtikas uzglabāšanā un izvietošanā.
Jaunajā W Collection Total No Frost ledusskapī ir par 10% vairāk vietas*, lai ne tikai apmierinātu, bet arī pārsniegtu cerības, kā arī elastīgas telpas pārvaldības iespējas ērtai pārtikas uzglabāšanai.

TELPAS PĀRVALDĪBAS IESPĒJAS

2in1 pudeļu turētājs

Šajā plauktā ir iebūvēts pudeļu turētājs, kas ļauj vienlaikus uzglabāt pārtiku un pudeles. Turklāt pudeles turētājs ir noņemams un pārvietojams uz jebkuru citu plauktu.

Pielāgojami durvju plaukti

Pārvietojami, dalīti durvju plaukti maksimālai telpas izmantošanai. Viegla uzglabāšana un piekļuve ikvienai lietai, ieskaitot augstus traukus, vienkārši pārvietojot plauktus vēlamajā augstumā.

Flexi Shelf+

Pilnībā saliekams plaukts, kas ļauj uzglabāt garus priekšmetus, kad plaukts ir salocīts uz pusēm, un liela izmēra, kad salocīts pilnībā.

3 specializētas atvilktnes

3 atvilktņu līmeņi pārtikas uzglabāšanai ideālā temperatūrā. Zemāk uzziniet vairāk par Deli Box, Multi FreshBox un FreshBox+

Ērtas piekļuves paplāte saldētavā

Praktiska, izvelkama paplāte saldētavas nodalījumā, kas paredzēta visbiežāk lietotajiem produktiem, lai tie vienmēr būtu pie rokas.

Visintuitīvākā pārtikas uzglabāšanas tehnoloģija

Deli box
Multi FreshBox
Fresh box+
Fresh pad
Deli box

Deli box

Īpaša vieta, kur atsevišķi uzglabāt vissmalkākos produktus, lieliski saglabājot to garšu un formu.

Multi FreshBox

Multi FreshBox

Pielāgojama atilktne dažādu pārtikas produktu uzglabāšanai. Pagriežot pogu, varat izvēlēties vienu no trim īpašajiem iestatījumiem, lai perfekti uzglabātu noteiktus produktus - zivis un gaļu ~(+/-1°C), augļus un dārzeņus ~(+/- 3°C) vai piena produktus ~(+/- 2°C).

Fresh box+

Fresh box+

Augļu un dārzeņu svaigums līdz pat 15 dienām. Šī atvilktne, pateicoties integrētajai pogai, ļauj izvēlēties ideālo mitruma līmeni, lai augļus un dārzeņus uzglabātu optimālā vidē, saglabājot to svaigumu ilgāk.

Fresh pad

Fresh pad

Fresh Pad ir izņemams paliktnis, kuru var ievietot Fresh Box+ atvilktnē. Pateicoties Microban Silver Shield® pārklājumam, tas spēj samazināt baktēriju vairošanos līdz pat 99,9%*, radot veselīgāku un higiēniskāku vidi svaigiem pārtikas proguktiem, to labākai uzglabāšanai.
*Neatkarīgi pārbaudījis IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, Lielbritānija), izmantojot ISO 22196.

Fast Freeze Pad

Novietojiet saldēšanai paredzētos produktus uz Fast Freeze Pad paliktņa saldētavā, pasargājot tos no salipšanas un saglabājot tekstūru līdz 55% labāk, salīdzinājumā ar standarta sasaldēšanas procesu.
Pateicoties īpašajai alumīnija paliktnim, samaziniet sasalšanas laiku līdz pat 30%* un saglabājiet pārtikas uzturvērtību.

* Iekšējais tests veikts ar standarta sasaldēšanas procedūru izmantojot plastmasas maisiņu ērtas piekļuves paplātē bez alumīnija paliktņa, salīdzinot ar saldēšanu uz alumīnija paliktņa bez plastmasas maisiņa ērtas piekļuves paplātē.

Fast Freeze Pad
Elegant design, superior performance gif
invisible touch logo

Elegants dizains, izcils sniegums

W Collection Total No Frost iebūvējamā ledusskapja dizains ir atsvaidzināts, pilnībā pievēršot uzmanību detaļām, ļaujot tam plūdeni iekļauties jebkurā virtuvē, vienlaikus pilnībā pārveidojot interjeru.
Izpildījums nekad nav bijis tik stilīgs.

pin

Veikalu meklētājs

Atrodiet sev tuvāko Whirlpool veikalu

Meklēt tūlīt

W Collection Total No Frost

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC20 T573

WHC20 T573

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC20 T352

WHC20 T352

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC20 T321

WHC20 T321

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC18 T341

WHC18 T341

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC20 T573 P

WHC20 T573 P

Whirlpool iebūvējamais ledusskapis ar saldētavu - WHC18 T574 P

WHC18 T574 P

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu