Iepazīstiet

FreshCare+

Saglabājiet apģērbu svaigu
arī pēc cikla beigām

Maiga apstrāde ar tvaiku un rotācija parūpējas
par jūsu apģērbu veļas mazgājamā mašīnā.*

Ritiniet tālāk, lai uzzinātu vairāk

*FreshCare+ apstrāde kavē galveno slikto aromātu rašanās avotu vairošanos (veļas mazgājamā mašīnā) līdz 6 stundām pēc mazgāšanas beigām. Nav saderīgs ar programmām saudzīgi kopjamam apģērbam un segām.

6th sense

Uzlabojiet savu mazgāšanas pieredzi

6th SENSE automātiski nosaka veļas daudzumu un atbilstoši auduma veidam izvēlas piemērotāko mazgāšanas ciklu.
Šī intuitīvā tehnoloģija vienmēr garantē optimālu veiktspēju, kā arī laika, enerģijas un ūdens ietaupījumus.

fresh care

FreshCare+

Jauna svaiguma dimensija

Jaunā FreshCare + sistēma saglabā apģērbu svaigu pēc cikla beigām. FreshCare+ kavē galveno sliktu aromātu veidošanās avotu vairošanos pat tad, ja veļas mazgājamā mašīna netiek iztukšota vairākas stundas. Ja jums nav laika izkārt veļu vai plānojat atgriezties mājās vēlu, šī sistēma ir ideāls risinājums, lai veļa paliktu mīksta un svaiga līdz pat sešām stundām pēc cikla beigām.

FreshCare+ cikls maigi rotē veļu ar vairākiem lēniem divvirzienu apgriezieniem, kas regulāros intervālos mijas ar tvaika apstrādi. Tas nodrošina gaisa cirkulāciju iekārtā, lai novērstu sliktas smakas un saglabātu pareizu apģērba mitruma līmeni.

FreshCare+ var izvēlēties*, iestatot mazgāšanas parametrus vai mazgāšanas cikla laikā. Iestatījumu var izslēgt jebkurā laikā.

* Nav savienojams ar programmām saudzīgi kopjamam apģērbam un segām.

soft move

SoftMove

Pielāgotas rūpes katram audumam


Pateicoties jaunajai SoftMove sistēmai,
cilindrs veic īpašu specifisku kustību kopumu,
kas spēj pielāgoties katram auduma veidam. Dažādās kustības katrā mazgāšanas cikla fāzē, sākot ar sākotnējo ūdens ieplūdi līdz noslēdzošajai centrifūgai, nodrošina nevainojamus rezultātus un pilnīgas rūpes par audumu, krāsu un formu.

Izvēlei ir pieejamas 14 dažādas programmas, kas ir izstrādātas visām ikdienas un mazgāšanas vajadzībām - no visizturīgākajiem apģērbiem, piemēram, džinsiem un kokvilnas, līdz maigi kopjamiem audumiem, piemēram, vilnas un zīda apģērbiem.

Pateicoties uzlabotā motora darbībai, SoftMove sistēma izmanto 6 pielāgotas cilindra kustības un ilgumu katrai mazgāšanas fāzei, nodrošinot izcilu apģērba aprūpi un vislabākos mazgāšanas rezultātus.

Labākās tehnoloģijas

15°

NEVAINOJAMI TĪRS 15°C TEMPERATŪRĀ 40°C VIETĀ*

Ideāls mazgāšanas cikls, lai paildzinātu oriģinālo apģērbu skaistumu un krāsu. Mazgājot 15°C temperatūrā, garantēta tāda pati veiktspēja kā 40°C mazgāšanas programmā. Pateicoties SoftMove sistēmai un pielāgotām cilindra kustībām, apģērbs brīvi pārvietojas veļas mazgājamās mašīnas iekšpusē, lai labāk absorbētu mazgāšanas līdzekli. Rezultāts ir efektīvāka mazgāšana pat zemākā temperatūrā.

* Salīdzinot ar ciklu jauktam apģērbam (40°C/59’) ar pusi no maksimālās ielādes.

clean

Pielāgo mazgāšanas jaudu atbilstoši jūsu vajadzībām

Clean+ iespēja ļauj pielāgot mazgāšanas ciklu atbilstoši netīrības līmenim un jūsu ikdienas vajadzībām. Izvēlei pieejami 3 netīrības līmeņi, lai pilnībā iztīrītu visu veidu traipus - intensīvā, ikdienas un ātrā mazgāšana.

motor

Uzlabots motors ilgai ierīces veiktspējai

Veļas mazgājamās mašīnas sirdī ir uzstādīts ilgstošas darbības, ļoti kluss un uzlabots elektromotors, kas nodrošina ilgāku veļas mazgājamās mašīnas kalpošanas laiku.
SenseInverter motors ir ļoti energoefektīvs un piedāvā 30% ietaupījumu, salīdzinot ar A+++ energoefektivitātes iekārtu iespējām.

Radīta ērtai lietošanai un pievilcīgam izskatam

Jaunais FreshCare+ ar intuitīvu un viegli lietojamu saskarni, kas vienkāršo lietotāja mijiedarbību ar ierīci un nodrošina vienkāršu mazgāšanas pieredzi. Plašās durvis un ielādes lūka ar integrētu ergonomisku rokturi atvieglo ikdienas lietošanu.

FreshCare+ diapazons

Whirlpool brīvi stāvošā veļas mazgājamā mašīna ar ielādi no priekšas: 9 kg - FWD91496WS EU

FWD91496WS EU
Aplūkot produktu

Whirlpool brīvi stāvošā veļas mazgājamā mašīna ar ielādi no priekšas: 9 kg - FWG91484W EU

FWG91484W EU
Aplūkot produktu

Whirlpool brīvi stāvošā veļas mazgājamā mašīna ar ielādi no priekšas: 7 kg - FWSG71253W EU

FWG91284W UK
Aplūkot produktu

Whirlpool brīvi stāvošā veļas mazgājamā mašīna ar ielādi no priekšas: 7 kg - FWSD71283WS EU

FWSD71283WS EU
Aplūkot produktu
pin

Atrast tuvāko Whirlpool izplatītāju

Meklēt tagad

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu