combi no frost

w collection
4 Doors

Atklājiet 6th Sense inteliģentos pārtikas uzglabāšanas risinājumus

W Collection 4 Doors ledusskapis ir ieguvis divas prestižas dizaina balvas:

Inteliģentā pārtikas uzglabāšana

W Collection 4 Doors lielas ietilpības ledusskapji optimālai pārtikas produktu uzglabāšanai ar uzlabotu telpas lietderību un maksimālu uzglabāšanas elastību. Atklājiet inteliģentās pārtikas uzglabāšanas iespējas, ko nodrošina unikālā 6th SENSE tehnoloģija.

Unikāli veidota šaurā sērija 69 cm platumā, kas intuitīvi iederas modernā virtuvē, pielāgojoties apkārtējām mēbelēm.

W Collection 4 Doors ir elegants un mūsdienīgs no jebkura leņķa, nesamierinoties ar ko mazāku par izcilību. 591 litru ietilpība - vērtīgi aizpildīta vieta jūsu virtuvē.

6th SENSE FreshLock

Intuitīvā 6th SENSE FreshLock automātiski uztver temperatūras svārstības, lai atjaunotu optimālu vidi un visdabiskākajā veidā saglabātu pārtiku ilgāk svaigu.

Fresh Lock

6th SENSE FreezeLock

6th SENSE FreezeLock saldētavas nodalījums automātiski noregulē piemērotākos parametrus temperatūras svārstību samazināšanai saldētavā. Pateicoties šai funkcijai, tiek samazināts aukstuma izraisītu bojājumu biežums pārtikas produktiem, saglabājot to kvalitāti un izskatu.

Freeze Lock

FlexiFreeze

Mūsu vajadzības dienu no dienas atšķiras. Plašais FlexiFreeze nodalījums pielāgojas jūsu vajadzībām, ļaujot izvēlēties nepieciešamo temperatūru produktu uzglabāšanai.
- Soft Freeze -7°C: Izvairieties atkausēt saldētus produktus, ko plānojat apēst nedēļas laikā. Ēdienu no saldētavas var likt tieši pannā.
- Mild Freeze -12°C: Saldējums un deserti vienmēr gatavi pasniegšanai.
- Deep Freeze -18°C: Saglabājiet pārtikas produktu uzturvērtību ilgāk.

Flexi Freeze

Pakāpenisks apgaismojums

Ļauj acīm ērti pielāgotos apgaismojumam, pateicoties īpašai sistēmai, kas, atverot ierīces durvis, apgaismojumu ieslēdz pakāpeniski.

Gradual Lightning

Ātrā saldēšana

Vairs nav jāgaida, kad pārtikas produkti sasals! Nospiediet taustiņu, lai paātrinātu saldēšanas procesu un labāk saglabātu savus iemīļotākos ēdienus.

Fast Freeze

Tehnoloģija

Gudrā atkausēšana

Ietaupiet enerģiju. Viedie sensori ierīces iekšpusē seko temperatūrai ledusskapī un aktivizē atkausēšanas režīmu tikai tad, kad tas ir nepieciešams.

Zen tehnoloģija

Klusākais motors tirgū.

Whirlpool side-by-side amerikāņu ledusskapis: inox nerūsējošā tērauda krāsa - WQ9 E1L

WQ9 E1L

Atrast tuvāko Whirlpool izplatītāju

Meklēt tagad

Salīdzināt ( Ierīces )

Lai salīdzinātu, lūdzu, pievienojiet vēl kādu produktu